Nam możesz zaufać

Świadczymy kompleksowe usługi związane z pozyskiwaniem środków i realizacją projektów z funduszy europejskich. Z sukcesem działamy na rzecz Klientów.

 

Doradzamy firmom o zróżnicowanym profilu działalności, a wypracowane metody działania i zakres oferty dostosowujemy zawsze pod indywidualne potrzeby Klientów. Wspieramy naszych Klientów wszechstronną wiedzą merytoryczną, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem oraz w oparciu o wysokie zaangażowanie i kreowanie rozwiązań – od analizy potrzeb,  pozyskania finansowania, nadzoru nad realizacją projektu i wypłatę dofinansowania do sukcesu przedsięwzięcia.

 

Nasze doradztwo europejskie skoncentrowane jest na usługach w zakresie pozyskiwania i rozliczania środków unijnych na realizację inwestycji, projektów badawczych, oraz  projektów łączących sferę nauki i biznesu, prowadzących do wdrażania innowacji w skali kraju i świata.

 

Na każdym etapie procesu zarządzania projektem wspieramy naszych Klientów, dostarczając im unikatowych, dedykowanych rozwiązań stanowiących podstawę uzyskania wsparcia unijnego i rozliczenia projektu.

 

Warto skorzystać w najbliższych latach z dotacji, mając na uwadze że Unia Europejska zachęca do rozwoju „inteligentnego”, wyróżniającego się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w oparciu o starannie przygotowany projekt. Nasi doradcy znajdą najkorzystniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania dla każdej branży z wykorzystaniem funduszy unijnych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt

 

AB AUDYT Artur Bołdak

 

ul. Zielony Zakątek 46

 

15-523 Białystok-Grabówka

   

 

+48 691 511 391

   

 

biuro@abaudyt.pl

 

Lokalizacja

  Kontakt z nami: +48 691 511 391 

 newsletter

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili. Podanie e-mail oznacza akceptację regulaminu newslettera.

COPYRIGHT © 2016 AB - AUDYT