Nam możesz zaufać

Uczestnictwo doradcy podatkowego w postępowaniu przed organami podatkowymi lub skarbowymi pozwala ograniczyć uciążliwości związane z udziałem w samym postępowaniu kontrolnym, ale przede wszystkim umożliwia skuteczną obronę przed zarzutami już na samym początku i w trakcie postępowania. To właśnie obrana strategia i metody działania w celu obrony racji podatnika decydują o sukcesie podczas kontroli.

W ramach usług dotyczącej reprezentowania przed organami skarbowymi sporządzamy wnioski o wydanie interpretacji, przygotowujemy wyjaśnienia do protokołów pokontrolnych, opracowujemy odwołania i skargi na decyzje organów podatkowych, reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości praktyki działania organów skarbowych, doradcy skutecznie wspierają swoich Klientów w uzyskaniu korzystnych rozstrzygnięć w spornych sprawach podatkowych na możliwie najwcześniejszym etapie postępowania.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klientów, nasze działania obejmują kompleksowe doradztwo, w tym reprezentowanie Klienta w czasie postępowania w kolejnych instancjach oraz przed sądami administracyjnymi lub ograniczają się do przygotowania dokumentów w trakcie postępowania. Bieżąca współpraca z Klientem zapewnia wypracowanie spójnej i właściwej strategii postępowania.

Nasze wsparcie obejmuje zagadnienia dotyczące podatków dochodowych, podatku od towarów i usług (VAT), akcyzy, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatków lokalnych i ceł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

 

AB AUDYT Artur Bołdak

 

ul. Zielony Zakątek 46

 

15-523 Białystok-Grabówka

   

 

+48 691 511 391

   

 

biuro@abaudyt.pl

 

Lokalizacja

  Kontakt z nami: +48 691 511 391 

 newsletter

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili. Podanie e-mail oznacza akceptację regulaminu newslettera.

COPYRIGHT © 2016 AB - AUDYT